Belgrade Gaming - belgrade-gaming.net
Postovani korisnici,

Galaxy server, od juce ima novog vlasnika. Belgrade Gaming Community.
Molimo sve da se strpe par dana, dok se ne sredi forum i server, i pozivamo vas na nas forum belgrade-gaming.net, da nam se pridruzte, i zajedno da napravimo odlican Community.

Postoji mogucnost da ce svi korisnici biti prebaceni na nas forum, u suprotnom morace svi da se registruju opet na nasem ofrumu.

S`Postovanjem Belgrade Gaming Admin team
Belgrade Gaming - belgrade-gaming.net
Postovani korisnici,

Galaxy server, od juce ima novog vlasnika. Belgrade Gaming Community.
Molimo sve da se strpe par dana, dok se ne sredi forum i server, i pozivamo vas na nas forum belgrade-gaming.net, da nam se pridruzte, i zajedno da napravimo odlican Community.

Postoji mogucnost da ce svi korisnici biti prebaceni na nas forum, u suprotnom morace svi da se registruju opet na nasem ofrumu.

S`Postovanjem Belgrade Gaming Admin team


Belgrade Gaming - belgrade-gaming.net
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 !!!!!!!!!!!!!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Razer.

Razer.


Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.09.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: !!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeUto Sep 20, 2011 5:37 pm

Spartak sta ti glumis botino glupa malopre si me ban juce si me ban prekljuce si me ban jesi ti poremecen ili sta banujes onog ko nema cit botino glupa jos jednom me banujes jebacu ti sve po spisku podplaticu nekoga da ti hackuje server zato sto banujes pro igrace a one koje imaju cit bole te kurac bre stati je ti nisi normalan bolje da malo vodis racuna bre ko ti date taj server !!!!!!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrtor
Administrtor



Broj poruka : 49
Datum upisa : 08.02.2011
Godina : 30
Lokacija : Serbia

!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: !!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeNed Okt 09, 2011 7:39 pm

server nije licno njegov vodimo zajedno Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://galaxy-genex.serbianforum.info
 
!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Belgrade Gaming - belgrade-gaming.net :: Galaxy-Genex Serveri :: Galaxy-Genex Public :: Zahtev za unban-
Skoči na: